Praca

Dołącz do nas

Do naszej firmy stale poszukujemy ludzi kreatywnych, otwartych na nowe wyzwania.

Celem uzyskania szczegółowych informacji o aktualnie wolnych stanowiskach pracy, prosimy systematycznie odwiedzać naszą stronę.

Jesteśmy szczególnie otwarci na aplikacje osób posiadających doświadczenie w branży narzędzi do obróbki skrawaniem.

Obecnie poszukujemy:

Współpraca

Tokarz / Frezer

Firma AVANTI-TOOLS sp. z o.o. istniejąca od ponad 20 lat w branży narzędzi do obróbki skrawaniem zatrudni osobę doświadczoną na stanowisko tokarz/frezer.

Oczekiwania :

• praktyczna znajomość obróbki skrawaniem

• znajomość rysunku technicznego

• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

• umiejętność pracy w zespole

• szybkość uczenia się, elastyczność

Oferujemy :

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• dobre warunki pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoją aplikację
(CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres:

AVANTI-TOOLS Sp. z o.o.
ul. Nieszawska, 15B,
61-022 Poznań

 Prosimy pamiętaj o dopisaniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Inżynier sprzedaży

Firma AVANTI-TOOLS sp. z o.o. istniejąca od ponad 20 lat w branży narzędzi do obróbki skrawaniem zatrudni osobę na stanowisko inżynier sprzedaży.

Jeśli jesteś absolwentem Politechniki lub Technikum Mechanicznego i chcesz:
• odpowiadać za sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem
• pracować w zespole ludzi otwartych i kreatywnych
• być doceniony za swoją samodzielność…
zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko inżyniera sprzedaży.

Do Twoich zadań należeć będzie :

• sprzedaż

• doradztwo w zakresie produktów

• utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

• przygotowywanie dokumentów związanych ze sprzedażą: ofert, broszur, prezentacji, informacji o produktach itp.

Oczekujemy od Ciebie :

• samodyscypliny i samodzielności

• znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

• obsługi programów środowiska MS Windows w stopniu bardzo dobrym

• prawa jazdy kategorii B

W zamian oferujemy :

• kontakt z nowymi technologiami

• profesjonalny program wdrożeniowy oraz szkolenia produktowe

• samochód służbowy

• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Szlifierz CNC

Firma AVANTI-TOOLS sp. z o.o.  zatrudni osobę na stanowisko szlifierz CNC .

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska  :

• wykonywanie prac i operacji technologicznych zgodnie z dokumentacją techniczną na maszynie Gemini Schneeberger, ze sterowaniem Fanuc i nakładką Quinto

• wykonywanie detali min z węglika spiekanego, produkcja małoseryjna.

• regeneracja narzędzi i obsługa manualnej szlifierki NUA

• pomiar wykonanych elementów oraz potwierdzenie ich zgodności

Oczekiwania wobec kandydatów  :

• zaawansowana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem

• wykształcenie min. zawodowe techniczne lub mechaniczne

•  doświadczenie i znajomości w zakresie obsługi szlifiereki

•  umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i parametrów skrawania

Oferujemy  :

•  umowę o pracę

•  praca 1-zmianowa,niedaleko centrum Poznania, w godzinach 6-14

•  możliwość nadgodzin

•  atrakcyjne wynagrodzenie

•  karta Multisport

Zamknij OK Polityka prywatności